MMX Hill Dash

Yarış Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 71 MB
  • Version 1.0.10470.10489
  • Dil Türkçe
  • Firma Hutch
Zorlu yarış pistlerinden başarılı sonuçlar alarak ilerlemek için MMX Hill Dash mobil oyununa sahip olun.

Birbirinden farklı platformları bir araya getirerek seçimi size bırakan MMX Hill Dash mobil oyununu Android  cep telefonunuza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Oyunun heyecanlı anları zorlu pistlerde engelleri aşarak ilerlediğiniz anda çıkacaktır. Sizde muhteşem kamyonlardan birini seçin ve yola koyulun. Oyunda rakiplerinizi yenmek için aracınızı güçlendirmeniz şarttır. 

Bu çılgın MMX yarış oyununda tehlikeler, tepe tırmanışları, atlayışlar, döngüler, köprüler ve rampalar içeren çok sayıda yarış pistinin bitiş çizgisine varana kadar hızlı bir performans sergileyin. Heyecan verici anların tadını çıkartın. Oyun kontrolleri basittir fakat oyun pisti oldukça zordur. Engelleri aşmak için doğru strateji ile ilerleyin. 

Oyunda tek bir amacınız var o da pes etmeden hızlı bir şekilde platformun sonuna kadar kazasız bir şekilde ilerlemek. Bunu başarırsanız çokça puan elde edeceksiniz. Bu puanlarla da aracınızın bakımını gerçekleştirebilirsiniz. 

Zorlu yarış denemeleri sonuncunda aldığınız başarılar doğrultusunda kamyonlarınızı geliştirin daha güçlü olarak pistleri daha kolay geçin. Sizde aksiyonu, hızı yaşamak için MMX Hill Dash mobil oyununa sahip olabilirsiniz. 

MMX Hill Dash indir
DİĞER SÜRÜMLER